Domek dla owadów duży TD095

Dodaj opinie
Marka: Tin Tours
Kod produktu: 87222
Waga z opakowaniem: 1,6 kg
Praktyczny i dekoracyjny domek dla owadów zbudowany z drewna, bambusa, kory drzewnej. Wymiary: 24 x 9 x 46 cm.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Chcesz pomóc owadom w znalezieniu schronienia? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Domek dla owadów TD095 firmy TinTours to doskonałe miejsce dla owadów zapylających rośliny i zwalczających niechciane w ogrodzie szkodniki. Hotel dla owadów to nie tylko praktyczne i pomocne owadom mieszkanko, ale również doskonały sposób na promowanie ekologicznych zachowań wśród dzieci. Dzięki odcieniom beżu, pomarańczu, zieleni i brązu będzie dekoracyjnym elementem w każdym ogrodzie.

Domek wykonany jest niemalże w całości z naturalnych surowców: drewnianych deseczek, szyszek, kawałków suchego drewna oraz pustych rurek bambusa. Dzięki zróżnicowaniu materiałów schronienie w domku znajdą: trzmiele, pszczoły, łowiki, murarki i wiele innych gatunków owadów pożytecznych.

Funkcjonalne wymiary hotelu dla owadów oraz praktyczny hak umożliwią łatwe usytuowanie mieszkanka pod dachem, szeroką rynną, w altanie, pod wiatą, pomiędzy drzewami owocowymi lub w pobliżu ziół oraz roślin kwiecistych. 

Domek służy owadom przez cały rok: wiosną jako miejsce składania jaj, latem jako nocleg po pracy, natomiast w okresie jesienno - zimowym budka pomoże owadom przetrwać niskie temperatury i schronić się przed innymi drapieżnikami. 


Specyfikacja:
długość: 24 cm
szerokość: 9 cm
wysokość: 46 cm
materiał: drewno, bambus, kora drzewna
kolor dachu: pomarańczowy lub zielony

UWAGA! Kolor wysyłamy losowo. Jeśli chcecie Państwo otrzymać konkretny kolor - prosimy o informację telefoniczną lub mailową po złożeniu zamówienia.  

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}