Karmnik SENS pułapka na myszy

Dodaj opinie
Marka: Themar
Kod produktu: 80381
Waga z opakowaniem: 0,3 kg
Duża pułapka na myszy i szczury w formie karmnika - niezawodna w swej prostocie!

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Jeśli do Twojego domu i gospodarstwa wprowadzili się nieproszeni goście, to duży karmnik SENS firmy Themar poradzi sobie z wszelkiej maści gryzoniami. Dzięki niemu szybko uporasz się z myszami i szczurami. Przydatny również dla profesjonalistów - posiada miejsce na założenie plomby, a gładka powierzchnia karmnika umożliwia naklejenie kontrolnych etykiet. Dla wygody użytkowania, do obsługi karmnika nie jest potrzebny kluczyk.

Ta pułapka na myszy została wykonana z wytrzymałego, elastycznego tworzywa sztucznego w kolorze grafitowo-czarnym. Kopolimer PP-wiskoza jest przy tym odporny na szeroki zakres temperatur - od -20 C do +40 C. Do środka pułapki prowadzą bardzo duże otwory wejściowe. W centrum przedsionka znajduje się bolec, na którym wykładana jest trutka na szczury i myszy lub atraktanty (czyli czynniki wabiące gryzonie, przynęty). Dodatkowo, bolec może być zakładany pionowo lub poprzecznie.

Pułapka-karmnik deratyzacyjny SENS jest niezwykle łatwa w obsłudze i utrzymaniu. Dzięki swojemu kształtowi bez problemu będzie dolegać bezpośrednio do ściany, uniemożliwając szkodnikom jej omijanie. Za pomocą wykonanych w spodzie otworów istnieje też możliwość przytwierdzenia pułapki do podłoża. Przedostawaniu się do środka wody zapobiegają wyprofilowane spadziście wejścia. Wieko stanowi osobny element i jest zakładane od góry, wsuwane na zatrzaski.

Specyfikacja:
długość: 32 cm
szerokość: 11 cm
wysokość: 9,5 cm
waga 0,3 kg

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}