Aerator elektryczny ALR 900 W

Dodaj opinie
Marka: Bosch
Kod produktu: 87163
Waga z opakowaniem: 11 kg
RATY OD: 300 zł
Urządzenie nakłuwa darń na głębokość -5 mm do +10 mm oraz pomaga usunąć z trawników zbędne liście czy mech. Możliwość złożenia.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis


Łatwe napowietrzanie oraz spulchnianie gleby, a także usuwanie z powierzchni trawnika zanieczyszczeń typu liście i mech umożliwia aerator ALR 900 marki Bosch. Delikatne nakłuwanie trawy nie niszczy jej struktury, wręcz przeciwnie - wpływa korzystnie na jej kondycję, pozwalając na doprowadzenie powietrza do głębszych warstw gleby. Umożliwia to zestaw 10. podwójnych kolców stalowych, które pracują w zależności od ustawionej wysokości na głębokości od -5 mm do + 10 mm. Połączenie silnika Powerdrive o mocy 900 W z systemem Jet-Collect zapewnia niezwykle wydajną i efektywną pracę.

Sprawne zbieranie resztek roślin, mchu i liści z trawnika zapewnia system Jet-Controll - opatentowany mechanizm oparty na pracy walca z kolcami ze stali węglowej oraz szczelinami doprowadzającymi powietrze, co gwarantuje sprawne przesuwanie zanieczyszczeń do dużego zbiornika na odpady. To właśnie jego pojemność - aż 50 litrów - jest gwarancją dłuższych cyklów pracy, bez konieczności częstego jego opróżniania.

Składany zbiornik oraz możliwość złożenia uchwytu prowadzącego w dwóch miejscach ułatwia przechowywanie - maszyna po złożeniu ma jedynie 40 cm wysokości.

Zabieg aeracji w przeciwieństwie do wertykulacji może być wykonywany kilkukrotnie w ciągu sezonu. Pozwala to zapobiegać chorobom trawy czy nieestetycznym przerzedzaniom na trawnikach.

Specyfikacja

rodzaj silnika: elektryczny Powerdrive
moc: 900 W
szerokość robocza: 32 cm
regulacja wysokości pracy: 4-stopniowa w zakresie +10, +5, 0, -5
kosz: 50 l
waga: 9,4 kg

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}