Domek ogrodowy na narzędzia FUSION mahoń 757

Zobacz opinie
Marka: Keter
Kod produktu: 86370
Waga z opakowaniem: 269 kg
RATY OD: 300 zł
Niezwykle pojemny i jednocześnie elegancki domek na narzędzia, wykonany z tworzywa sztucznego, imitującego drewno!

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Akcesoria i sprzęt ogrdniczy niszczeje w Twoim ogrodzie lub na działce? Raz na zawsze rozwiąże ten problem domek ogrodowy na narzędzia Fusion 757 firmy Keter. Budka wykonana jest z tworzywa sztucznego, które stylizowane jest na drewno, co prezentuje się bardzo estetycznie. Taka narzędziownia nie wymaga impregnacji, lakierowania czy innych zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ tworzywo sztuczne nie ulega korozji i nie butwieje. Poza tym, budka narzędziowa Keter odporna jest na zmienne warunki atmosferyczne, a także promieniowanie UV, dlatego bez obawy o zniszczenie może stać w ogrodzie cały rok. Nawet zimą, obciążony śniegiem zachowa niezmieniony kształt - dach ma wytrzymałość ok. 75 kg/m2.


Schowek na narzędzia to świetne miejsce do przechowywania sprzętu ogrodniczego, nawet tego o większej wadze. Podłoga znosi obciążenia do 150 kg/m2, co jest istotne, gdy chcemy przechować sprzęt ogrodniczy np. grilla, kosiarkę, łopatę, leżak itp. Całość konstrukcji wzmacniają metalowe profile, które montuje się w strategicznych miejscach ścianek oraz dachu. 

Szafa ogrodowa wyposażona jest w dwie półki, na których możemy uporządkować małe motyczki czy skrzynki narzędziowe. Możliwość nawiercania ścian pozwala zamontować dodatkowe uchwyty czy półki, ułatwiające przechowywanie niektórych przedmiotów. Jeśli chodzi o większy sprzęt ogrodniczy, łatwo wprowadzimy go i wyprowadzimy, dzięki podwójnie otwieranym drzwiom. Bezpieczeństwo zawartości szafy zapewnimy dzięki stalowemu zamkowi, który umożliwia zamknięcie domku na kłódkę.

W ścianach i na całej długości dachu domku zamontowano okienka dostarczające odpowiednią ilość światła dziennego. Budka na narzędzia zaopatrzona została również w otwór wentylacyjny, który ułatwia cyrkulację powietrza, zapobiegając zawilgoceniu wnętrza. 

Domek jest prosty w montażu dla 1-2 osób. Zaleca się przygotowanie drewnianej lub betonowej podstawy jako fundamentu.

Specyfikacja:
nazwa producenta: FUSION 757
kolor: mahoń
wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 252 cm
  • szerokość: 229 cm
  • głębokość: 223,5 cm
wymiary wewnętrzne:
  • wysokość: 246 cm
  • szerokość: 201 cm
  • głębokość: 201 cm 
wymiary drzwi: 
  • wysokość: 182 cm
  • szerokość: 148 cm

Opinie

22.03.2018

Czy ktoś wie gdzie można obejrzeć taki domek..fizycznie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł