Data publikacji: 2017-03-10

Rattanart - technorattan w eleganckim wydaniu

Udostępnij na Google+

Wśród naszych mebli ogrodowych i donic zrobiło się nieco egzotycznie. Eleganckie wzory, nowoczesny design oraz materiał wyglądem przypominający rattanowe włókna - to cechy charakterystyczne mebli ogrodowych oraz donic wykonanych przez polską firmę Progresja.

Główną bazą dla marek RattanArt oraz GreenArt firmy Progresja jest technorattan. Materiał ten jest w 100% odporny na mróz, deszcz, śnieg oraz promienie UV, dlatego zarówno meble, jak i donice mogą stać w ogrodzie przez cały rok.

Donice technorattanowe RattanArt i GreenSpa


Wśród doniczek z technorattanu znajdziecie Państwo nie tylko standardowe skrzynki tarasowe czy balkonowe, ale i donice z systemem nawadniania. Specjalne wkłady nawadniające ze styroduru zaopiekują się roślinami pod nieobecność właścicieli. Materiał, z którego wykonana jest donica zapewnia również świetną izolację termiczną. Pozwala on chronić system korzeni przed wpływem zarówno obniżonej, jak i podwyższonej temperatury. Zastosowane rozwiązania pozwalają na kompleksowe zapewnienie roślinie optymalnych warunków do wzrostu.

Meble ogrodowe z technorattanu RattanArt


Poszukujecie Państwo mebli, które można samodzielnie kompletować? Meble ogrodowe z technorattanu marki RattanArt sprzedajemy oddzielnie, umożliwiając Państwu skompletowanie zestawu, który w 100% będzie Państwa satysfakcjonował. Dodatkowo, możliwość zakupienia kanap narożnikowych, powiększonych o dowolną ilość modułów sprawia, że podczas ogrodowego przyjęcia przy stole pomieścimy całą masę gości.

Meble ogrodowe z technorattan - dlaczego warto? Zapraszamy do lektury artykułu.

Wysyłka mebli i donic RattanArt


Meble i donice marki RattanArt oraz GreenSpa produkowane są na zamówienie przez polską firmę Progresja. Z tego względu czas oczekiwania na realizację zamówienia wydłuża się do maksymalnie 14 dni. Meble ogrodowe i donice wysyłane są bezpośrednio od producenta.

Zapraszamy do zakupów!

Czy ten artykuł był przydatny ?
Artykuł był pomocny 5 Artykuł nie był pomocny 0
}