Data publikacji: 2016-02-11

Paczka w Ruchu - nowa forma dostawy!

Udostępnij na Google+


Śpieszymy z informacją, że sklep Przydomu.pl wprowadza nową formę wysyłki zamówionych towarów! Paczka w Ruchu, bo o nią chodzi, jest odpowiedzą na sugestie naszych klientów, którzy lubią odbierać swoje przesyłki w dogodnych dla siebie porach, a jednocześnie chcieliby obniżyć koszty transportu.

Opcja ta będzie dostępna przy płatnościach internetowych i przelewach, dla określonych gabarytowo towarów. Czym jest Paczka w Ruchu? To wygodna forma nadawania i odbierania paczek w salonikach prasowych i kioskach RUCH. Usługę świadczy ponad 2200 punktów, zlokalizowanych także w mniejszych miejscowościach, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie dogodny dla siebie punkt RUCHu.

Z uwagi na wdrażanie tej usługi w naszym sklepie, zamówienia przekazywane są pracownikowi Paczki w Ruchu minimalnie raz w tygodniu, w każdy wtorek po godz. 11.00. Dziękujemy za zrozumienie. Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie towaru, sugerujemy w najblizszym czasie dokonywać zamówień z innymi formami dostawy. Ile to kosztuje?


Płatność przelewem lub PayU:

4, 90 zł
- tyle zapłacimy za paczkę ważącą do 1 kg, mieszczącą się w maksymalnych wymiarach 20 x 30 x 50 cm

6,00 zł - to koszty dostawy paczek ważących do 20 kg, również o maksymalnych wymiarach wynoszących 20 x 30 x 50 cm.

Płatność za pobraniem:
 

Paczka w Ruchu Mini (do 1 kg) – 0,95% wartości zamówienia +23% VAT, ale nie mniej niż 1,85 zł
Paczka w Ruchu Standardowa (do 20 kg) – 0,95% wartości zamówienia +23% VAT, ale nie mniej niż 1,85 zł 

 


Kioski RUCHU


Odpowiedni dla siebie kiosk wybierzesz podczas składania zamówienia. W dowolnym momencie możesz sprawdzić lokalizację i godziny otwarcia saloników RUCH w Twojej okolicy na stronie ZNAJDŹ KIOSK https://www.paczkawruchu.pl/#/pl/znajdz-kiosk

Paczka będzie czekała na odbiór przez 5 kolejnych dni roboczych - jeśli nie odbierzesz jej w tym czasie, zostanie zwrócona do sklepu.


Jak dowiem się o statusie przesyłki?


Podczas wprowadzania zamówienia zawsze prosimy o podanie numeru telefonu - na niego zostanie wysłany SMS z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu RUCHu. Podany w nim kod autoryzacyjny wystarczy podać pracownikowi kiosku, aby ten wydał przesyłkę.

Samodzielnie losy przesyłki można śledzić również na stronie internetowej, pod adresem: ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ https://www.paczkawruchu.pl/#/pl/sledz-przesylke/
 

Dlaczego warto?

 
  • nie musisz czekać na kuriera
  • nie stoisz w kolejce na poczcie
  • paczkę odbierzesz o dogodnej dla siebie porze
  • duża dostępność punktów odbioru
  • paczka dociera do kiosku waz z poranną prasą
  • powiadomienia sms i możliwość sprawdzenia statusu paczki online
  • niskie koszty dostawy
     
Jeśli będziecie Państwo zainteresowani większą ilością szczegółów tej usługi, zachęcamy do skorzystania z sekcji POMOC na stronie Paczki w Ruchu pod adresem https://www.paczkawruchu.pl/#/pl/pomoc
 

 

Czy ten artykuł był przydatny ?
Artykuł był pomocny 12 Artykuł nie był pomocny 1
}