Data publikacji: 2016-09-26

Meliconi - znana włoska marka już w Przydomu.pl!

Udostępnij na Google+

Wiedząc, jakim zainteresowaniem cieszą się wśród naszych Klientów wysokiej jakości produkty do domu, postanowiliśmy wprowadzić kolejną znaną markę - Meliconi.

Marka Meliconi już od kilkudziesięciu lat wiedzie prym w sektorze gospodarstwa domowego w rodzimych Włoszech. Dlaczego? Łączy estetykę, nowoczesne projekty i technologiczne nowinki z praktycznymi zastosowaniami.

Istniejąca od lat 60. XX wieku marka rozwinęła się i oprócz artykułów gospodarstwa domowego wykształciła kolejne gałęzie specjalizacji - akcesoria do urządzeń mobilnych, systemy mocowania telewizorów, a także dodatkowe wyposażenie audio i video. Spośród asortymentu oferowanego przez Meliconi wprowadzamy w tym momencie do Przydomu.pl m.in.:

  • suszarki na bieliznę,
  • kosze na śmieci,
  • zgniatarki do puszek i butelek,
  • stojaki na parasole i drabinki domowe.

Coraz więcej osób szuka przedmiotów nie tylko funkcjonalnych, ale też zwyczajnie ładnych - i naprzeciw takim oczekiwaniom wychodzi Meliconi. Nowoczesne rozwiązania stosowane w produktach Meliconi mają za zadanie uprościć i uprzyjemnić nasze codzienne życie - czy się udaje? Zachęcamy, by przekonać się o tym samemu!

 

Czy ten artykuł był przydatny ?
Artykuł był pomocny 7 Artykuł nie był pomocny 0
}