Data publikacji: 2016-03-16

Marka Fieldmann zawitała do sklepu Przydomu.pl!

Udostępnij na Google+

Czego wymagamy od urządzeń usprawniających czynności wykonywane w ogrodzie i domu? Oczekujemy, że będą solidne, wielofunkcyjne, łatwe oraz wygodne w użyciu, a przede wszystkim zapewniające bezpieczeństwo podczas pracy. Kierując się hasłem: “Dbamy o Twój dom i ogród”, wprowadzamy do sklepu internetowego Przydomu.pl markę Fieldmann, która łączy w sobie wszystkie wymienione cechy, wyróżniając się przy tym atrakcyjnym designem oraz charakterystycznym zestawem kolorystycznym, w którym przeważają zielone oraz żółte barwy. Czy tylko nam kojarzą się one ze świeżością i naturą?

W ofercie marki Fieldmann znajdziemy wszystko, co potrzebne jest, aby utrzymać zdrowy i zadbany ogród czy działkę: kosiarki, podkaszarki, nożyce do żywopłotu, piły łańcuchowe i wiele innych przydatnych urządzeń, które przyspieszają i ułatwiają nawet najtrudniejsze prace w ogrodzie.

Czym byłby własny raj na ziemi bez strefy relaksu? Fieldmann spieszy z pomocą również w tym zakresie, oferując szeroką gamę mebli oraz grillów ogrodowych. Dla majsterkowiczów oraz hobbystów, Fieldmann przygotował natomiast narzędzia i akcesoria niezbędne w każdym garażu lub warsztacie.

Niewątpliwym, cenionym przez klientów walorem produktów marki Fieldmann, jest atrakcyjna cena, a także szeroki przekrój produktów - dzięki temu każdy odnajdzie wśród nich coś odpowiedniego.

Wypatrujcie i bądźcie czujni - Fieldmann zapełnia nasze wirtualne półki na bieżąco! smiley
 

Czy ten artykuł był przydatny ?
Artykuł był pomocny 10 Artykuł nie był pomocny 0
}