Data publikacji: 2016-01-11

Informacja o wysyłce środków ochrony roślin

Udostępnij na Google+

Drodzy Klienci,

informujemy, że w przypadku występowania temperatur niższych niż 0 stopni Celsjusza nasz sklep nie wysyła zamówień zawierających środki ochrony roślin, nawozy płynne i inne płynne produkty zawierające substancje chemiczne.

Jest to podyktowane nie tylko troską o zamówione produkty, które za sprawą trudnych warunków atmosferycznych mogą zmienić swoje właściwości fizykochemiczne, ale także bezpieczeństwem Państwa i wszystkich osób związanych z dostarczeniem produktów.

Ponieważ przewoźnicy nie są w stanie zagwarantować występowania wyłącznie dodatnich temperatur na każdym etapie łańcucha dostaw, zdecydowaliśmy się wprowadzić takie ograniczenie.
Dostawy zostają wznowione tak szybko, jak tylko prognozowane temperatury nie będą utrzymywać się poniżej 0 stopni. Zamówiony towar do tego czasu pozostaje zarezerwowany dla Klienta.

Jeśli nie życzą sobie Państwo czekać na pozostałe produkty, prosimy o kontakt z pracownikami sklepu, którzy dokonają zmian w zamówieniach i usuną z nich środki ochrony roślin.

Dziękujemy za zrozumienie.

Czy ten artykuł był przydatny ?
Artykuł był pomocny 18 Artykuł nie był pomocny 1
}