Data publikacji: 2018-03-12

Dlaczego warto kupować w sklepie Przydomu.pl?

Udostępnij na Google+

Jedną z ważniejszych motywacji do zakupów w sieci jest niższa niż w sklepach stacjonarnych cena. Wiedząc o tym, jakiś czas temu uruchomiliśmy w naszym sklepie sekcję PROMOCJE. Dlaczego warto kupować w sklepie internetowym Przydomu.pl? Zebraliśmy tutaj najważniejsze zalety sklepu Przydomu.pl.

Atrakcyjne rabaty
Ceny niektórych produktów dostępnych w naszym sklepie obniżone są nawet o 35%.

Okazja dnia
Każdego dnia atrakcyjnym rabatem objęty jest inny produkt. Promocja obowiązuje tylko 24 godziny.

Kody rabatowe tylko dla Newsletterowców
Na skrzynkach mailowych osób, które zapisały się na nasz Newsletter lądują od czasu do czasu atrakcyjne kody rabatowe na zakupy w naszym sklepie.

Darmowy transport

Na niektóre produkty w naszym sklepie obowiązuje darmowa dostawa. Produkty te oznaczone są specjalną grafiką.



Towar można zwrócić w ciągu 30 dni
Większość sklepów internetowych respektuje ustawowy czas na zwrot towaru, który wynosi 14 dni. Zwrot w ciągu 30 dni ułatwia m.in. kupowanie prezentów - łatwiej zwrócić dzięki temu nietrafiony prezent.

Faktury VAT do każdego zamówienia
To ukłon m.in. dla przedsiębiorców. Składając zamówienie w sklepie nie ma konieczności przypominania obsłudze o potrzebie otrzymania faktury, ponieważ wystawiane są one do każdego zamówienia.

Zaufanie wielu klientów
Jakość obsługi i asortyment Przydomu.pl cieszy się wysoką oceną klientów, którzy wyraz temu dają poprzez liczne opinie na portalach Ceneo.pl i Opineo.pl. W 2016 roku sklep zajął również 2. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo.pl 2016 w kategorii Ogród i Narzędzia oraz 3. miejsce w Rankingu E-sklepów Ceneo.pl 2016 w kategorii Budowa i Ogród.

Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym Przydomu.pl!

Czy ten artykuł był przydatny ?
Artykuł był pomocny 10 Artykuł nie był pomocny 1
}