Data publikacji: 2015-11-05

Brumee – nowa linia jeździków dla dzieci

Udostępnij na Google+

“Wszystkie dzieci nasze są” - śpiewała Majka Jeżowska. Również polska firma Prosperplast wyznaje tę zasadę i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom opiekuńczych rodziców. Po serii oryginalnie wyglądających sanek przyszedł czas na jeździki w formie autek i pojazdów biegowych dla najmłodszych. Każdy model z nowej linii Brumee zaskakuje sympatycznym wyglądem i charakterem.

 

Dlaczego warto postawić na jeździk?


Jeździki przeznaczone są dla dzieci, które dobrze opanowały już siedzenie i mają za sobą stawianie pierwszych kroków. Teraz kolej na następny etap: ćwiczenie koordynacji ruchowej i utrzymanie równowagi podczas jazdy na jeździku. Sympatyczny wygląd i wygodne siedzenie zachęci młodych poszukiwaczy przygód do dłuższych spacerów. Porzucenie spacerówek na rzecz jeździka nie tylko korzystnie wpływa na mięśnie nóg i rozwój fizyczny malucha, ale dostarcza więcej radości podczas wycieczek do parku lub lasu - maluch może sam decydować o kierunku jazdy, uczy się planowania i unikania przeszkód na drodze. Siedząc na jeździku i odpychając się nóżkami od podłoża, maluch skupia się na jednej czynności i ćwiczy koncentrację.


Kto powiedział, że aktywność na świeżym powietrzu nie wpływa również pozytywnie na rozwój intelektualny dziecka? Naprzemienne ruchy, jakie wykonuje dziecko na rowerku biegowym, wpływają na synchronizację półkul mózgowych, a tym samym na rozwój inteligencji. Tego typu ćwiczenie przygotowuje najmłodszych do jazdy na większych rowerkach.
 

Dlaczego linia Brumee jest wyjątkowa?


 

Przede wszystkim żywa kolorystyka i atrakcyjny design jeździków z linii Brumee przyciągnie uwagę każdego małego podróżnika i zachęci do zabawy na świeżym powietrzu lub w domu. Każdy model wyposażony jest w 2 zestawy naklejek - rodzic może razem ze swoją pociechą zdecydować, jaki charakter przybierze pierwszy pojazd malucha. Co ważne, jeździki Brumee stymulują rozwój dziecka w inny sposób niż w przypadku tradycyjnych modelów. Nie wydają głośnych dźwięków, a jedyny przycisk, jaki został zastosowany w jeździkach, to dźwiękowy klakson na kierownicy. Dzięki temu możesz pokazywać dziecku świat podczas spacerów bez obawy, że jego uwaga zostanie rozproszona przez inne bodźce. Jeździki Brumee sprzyjają więc rozwijaniu wyobraźni i pogłębianiu wiedzy, zachęcając tym samym do kreatywnej zabawy. Do modelów Driftee, Farmee, Crazee, Sportee, Smartee lub Wildee dołączyć można kolorową przyczepkę Caree, którą mały podróżnik zapakować może po brzegi zabawkami lub prowiantem na długą wycieczkę.
 

Dla jakich dzieci jeździki Brumee?Producent zastrzega, że jeździki przystosowane są dla dzieci w wieku od 1. do 4. roku życia. Dlatego pojazdy nie mają ostrych krawędzi, a także dodatkowych elementów, które sprytny maluch mógłby z łatwością odkręcić lub zdemontować. Dla nieco starszych miłośników motoryzacji, firma Prosperplast przygotowała inny pojazd - motor biegowy. Jego szerokie koła czynią jeździk bardziej stabilnym, co jest niezwykle ważne, jeśli dziecko nie ma jeszcze za sobą doświadczeń w postaci pierwszych prób jazdy na dwukołowym pojeździe. Motor jest nieco wyższy od jeździków Brumee w formie aut, dlatego wymaga od dziecka większej koncentracji podczas jazdy.
 

Jeździki w Przydomu.plNowa oferta jeździków marki Brumee dostępna jest już dziś w sklepie internetowym Przydomu.pl z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu. Starannie dobierając asortyment, zespół Przydomu.pl dba, aby każdy ogrodnik i miłośnik porządku w domu znalazł coś dla siebie. Sklep internetowy w swoich działaniach kieruje się hasłem: dbamy o dom i ogród, dlatego stawia m.in. na produkty marki Prosperplast. W asortymencie sklepu Przydomu.pl znajdziesz więc bogatą ofertę doniczek, skrzynek narzędziowych, sanek i pojazdów dla dzieci firmy Prosperplast. Zobacz, jakie produkty przygotował dla Ciebie i Twoich bliskich zespół Przydomu.pl.   


fot. brumee.eu

Czy ten artykuł był przydatny ?
Artykuł był pomocny 9 Artykuł nie był pomocny 0
}