Data publikacji: 2018-01-05

Ogrodnicze prezenty dla babci i dziadka do 150 zł

Udostępnij na Google+

Jeśli zdecydowałeś, że tegoroczny prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka będzie należał do kategorii praktycznych i przydatnych, to ten artykuł jest dla Ciebie. Zamiast maści na ból kręgosłupa… spraw swojej babci i dziadkowi narzędzia ogrodnicze z wygodnym trzonkiem lub wysięgnikiem. Oto 5 pomysłów na ogrodnicze upominki dla babci i dziadka do 150 zł.

Wyrywacz chwastów jako prezent dla babci i dziadka


Producenci narzędzi ogrodniczych to prawdziwi czarodzieje. Aby maksymalnie uprościć pracę w ogrodzie, marka Fiskars zaprojektowała rewelacyjne narzędzie - wyrywacz chwastów. Jego budowa opiera się na specjalnym mechanizmie do usuwania chwastów, który połączony jest z długim trzonkiem. Dzięki temu chwasty możemy wyrywać bez potrzeby schylania się. Takie narzędzie idealnie sprawdza się szczególnie w przypadku osób starszych, które narzekają na ból kręgosłupa. Dzięki wyrywaczowi chwastów Fiskars nie muszą one rezygnować z ukochanej pracy w ogrodzie. Taki prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka z pewnością ucieszy naszych ogrodników.

Prezent dla babci i dziadka - wyrywacz do chwastów

Siewnik ogrodowy jako prezent dla babci i dziadka


Ręczne wysiewanie np. nasion trawy czy nawozu do trawy może być żmudne i pracochłonne. Jeśli trawnik babci i dziadka jest sporych rozmiarów, dobrym pomysłem na prezent będzie siewnik ogrodowy. Takie narzędzie ogrodnicze pozwoli im szybko i przede wszystkim równomiernie rozsiać nasiona czy nawozy. Zimą natomiast usprawni rozsiewanie materiałów antypoślizgowych takich jak piasek i sól. Na rynku dostępne są siewniki ręczne lub kołowe. Biorąc pod uwagę wygodę użytkowania, polecamy uniwersalny siewnik kołowy z linii Classic marki Gardena. Narzędzie zalecane jest do pracy na powierzchni do 300 m2. Dzięki uchwytowi w kształcie litery T oraz przyczepnym kołom praca z siewnikiem jest naprawdę wygodna.

Prezent dla babci i dziadka - siewnik ogrodowy

Nożyce akumulatorowe z drążkiem jako prezent dla babci i dziadka


Częste schylanie się, aby przyciąć krawędzie trawnika sprawia Twojemu dziadkowi problem? W takim razie ucieszy się, gdy na Dzień Dziadka wnuczęta sprezentują mu akumulatorowe nożyce do trawy FZN 4102 - AT marki Fieldmann. Konstrukcja została przemyślana tak, aby podczas pielęgnacji trawników nie było potrzeby schylania się. Urządzenie obsługuje się za pomocą przycisku znajdującego się w uchwycie teleskopowego trzonka, a przy podstawie znajdują się praktyczne koła, które ułatwiają prowadzenie po ziemi. Akumulator o napięciu 3,6V (1 300 mAh) pozwala na bezprzewodową pracę przez mniej więcej pół godziny. Czas ten jest wystarczający, aby przyciąć rośliny wzdłuż krawędzi trawników średniej wielkości. Co ważne, w zestawie znajdują się dwa rodzaje głowic - do trawy i żywopłotów. Nasi dziadkowie będą mogli również dzięki takiemu urządzeniu sprawnie przyciąć krzewy w swoim ogrodzie.

Prezent dla babci i dziadka - nożyce do trawy

Dmuchawa akumulatorowa jako prezent dla babci i dziadka


Chociaż dmuchawa ogrodowa kojarzy się wszystkim raczej ze sprzątaniem liści, może być używana w ogrodzie również do innych celów. Obdarowani takim prezentem dziadkowie będą mogli wygodnie sprzątać przy użyciu tego urządzenia chodniki, tarasy czy podjazdy, sprawnie usuwając z nich śmieci czy drobny piasek. Jako prezent dla babci i dziadka proponujemy dmuchawę - odkurzacz akumulatorowy HECHT2800. Ten dwufunkcyjny model zasługuje na uwagę ze względu na teleskopową rurę ssącą, kółka znajdujące się u wylotu rury, a także praktyczny pas na ramię. Dzięki takim rozwiązaniom praca odbywa się wygodnie, bez obciążania mięśni czy kręgosłupa.

Prezent dla babci i dziadka - dmuchawa z teleskopową rurą

Ergonomiczne narzędzia ogrodnicze z linii Combisystem Gardena


W trosce o kręgosłup babci i dziadka sprezentujmy im nowoczesny zestaw narzędzi z linii Combisystem Gardena. Pomysłowy projekt opiera się na wymiennych głowicach. Zarówno trzonek, jak i głowice przeznaczone do przeróżnych prac w ogrodzie kupujemy osobno. Kompletując narzędzie dla babci i dziadka warto wybrać taki trzonek, który dzięki specjalnej ergonomicznej budowie odciąża kręgosłup podczas pracy. Trzonki Combisystem są kompatybilne z WSZYSTKIMI narzędziami z linii Combisystem, co oznacza, że możemy skompletować dowolne narzędzie potrzebne dziadkom - grabie, kultywator, motyczkę itd. Kto wie, może dziadkowie zachwyceni wygodą użytkowania narzędzia będą w przyszłości kupować do trzonka kolejne głowice? Warto wspomnieć, że producent zapewnia 25 - letnią gwarancję na narzędzia z linii Combisystem.

Prezent dla babci i dziadka - narzędzia Combisystem

Zwrot towaru w ciągu 30 dni


Według ustawy o prawach konsumenta towar kupiony w sklepie internetowym można zwrócić w ciągu 14 dni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w sklepie Przydomu.pl wydłużyliśmy czas na zwrot towaru do 30 dni. 


zdjęcia: pixabay.com, materiały producentów

Czy ten artykuł był przydatny ?
Artykuł był pomocny 4 Artykuł nie był pomocny 0
}