Data publikacji: 2016-12-08

5 powodów, dla których warto kupić myjkę

Udostępnij na Google+

Zbliżają się powoli święta, a to oznacza, że w naszych domach rozpoczynamy wielkie porządki. Chcemy, aby na ten piękny i niezwykły czas nasz dom aż lśnił czystością. Przed nami ogrom pracy, dlatego warto poszukać sposobu, który ułatwi i przyspieszy domowe sprzątanie. Takim sprytnym rozwiązaniem jest myjka, na rynku mamy wiele różnych modeli, tutaj przyjrzymy się tym najciekawszym i sprawdzimy ich zalety.

Dlaczego warto kupić myjkę?


Brak smug

Nic tak nie irytuje nas, jak smugi powstające po umyciu szyb, szczególnie wtedy, gdy nie mamy dobrego płynu, który nie pozostawia takich śladów. Przy użyciu specjalnej myjki do mycia szyb ze ściągaczem pozbywamy się tego problemu. Smug nie ma ani na szybach, ani na lśniących kafelkach.


Oszczędność czasu

Praca z myjką jest prosta, szybka i przyjemna. Jeśli do mycia szyb użyjemy specjalnej myjki, to wtedy mycie okien idzie bardzo sprawnie. Nie marnujemy czasu na niekończące się poprawki, walkę ze smugami, czy niedociągnięciami.


Zadbane dłonie

Mycie szyb i płytek bez konieczności dotykania detergentu to istny luksus. Detergenty do mycia szyb wysuszają dłonie. U osób ze skórą wrażliwą na środki czystości może wystąpić przesuszenie, pękanie, pieczenie lub swędzenie skóry. Dlatego, jeśli zabieramy się do pracy przy oknach, wtedy koniecznie musimy założyć rękawiczki. Jeśli używamy myjki parowej, czyszczenie płytek i szyb jest jeszcze bardziej bezpieczne, a co najważniejsze nie wymaga używania chemicznych detergentów.


Z dobrą myjką umyjesz okna, kafelki i wiele innych

Szczególnie przydatna jest myjka parowa, przy pomocy odpowiednich końcówek wyczyścisz: okna, lustra, płytki, gres, fugi, kabiny prysznicowe, wannę, żaluzje, a nawet panele laminowane, czy tapicerkę samochodową.


Jesteś eko

Szczególnie jeśli używasz myjki parowej, czyli tak zwanego odkurzacza do szyb. Tutaj nie musisz używać detergentów i tony ręczników papierowych do wycierania szyb. Praca idzie sprawnie, a co najważniejsze, jest przyjazna dla środowiska. Co ważne, przy użyciu takiej myjki nie rozpylamy zabrudzeń po domu i jednocześnie eliminujemy nieprzyjemne zapachy.


 

Najciekawsze rodzaje myjek dostępne w PrzydomuMyjka do okien 3w1 z teleskopem 51120

Myjka ta umożliwia szybkie dotarcie do zabrudzonych powierzchni bez konieczności wchodzenia na drabinki, czy krzesła. Teleskopowy drążek po całkowitym rozsunięciu ma 190 cm długości. Sama myjka ma szerokość 28 cm, taki rozmiar umożliwia mycie okien, ram okiennych oraz pozwala szybko ściągać nadmiar wody. Jest wyposażona w ruchomy przegub, który umożliwia dotarcie z myjką w różne zakamarki. Co ważne, nakładkę myjącą możemy wyprać w pralce w temp. 60 stopni.
Myjka do żaluzji Jalousetta 41316

Czyszczenie żaluzji z tą myjką jest szybkie i przyjemne. Jej specjalna budowa pozwala pozbyć się tłuszczu, plam oraz kurzu. Dzięki niej wyczyścimy żaluzje na sucho. Za jednym pociągnięciem, możemy wyczyścić 4 lamele od dołu i od góry. Do wyprodukowania tej myjki użyto specjalnego mikrowłókna, które samo przyciąga do siebie kurz.
Odkurzacz do szyb Dry&Clean

To dopiero wynalazek, który sprawia, że mycie szyb staje się przyjemnością. Dzięki temu małemu odkurzaczowi wyczyścisz szyby, lustra, a nawet szklane stoliki, czy szyby w aucie. Co ważne, ta myjka parowa jest wyposażona w specjalną baterię, która wytrzymuje nawet 35 minut. Dzięki temu nie musimy ciągnąć za sobą żadnych kabli. Warto wspomnieć również o tym, że urządzenie włącza się dopiero po kontakcie z powierzchnią. Takie rozwiązanie umożliwia zaoszczędzić baterię. Specjalny system 360 stopni pozwala manewrować częścią czyszczącą pod różnymi kątami. W tym odkurzaczu ściągaczka ma 28 cm szerokości oraz specjalny wlot, którym wpływa brudna woda. Producent daje 3 lata gwarancji na tę myjkę. Warto ją mieć!
 

Różne rodzaje myjek w sklepie Przydomu.pl!
zdjęcie: cocoparisienne / pixabay.com

(sn)

Czy ten artykuł był przydatny ?
Artykuł był pomocny 4 Artykuł nie był pomocny 0
}