Podłoże uniwersalne super lekkie na balkon 25l

Zobacz opinie
Marka: Compo
Kod produktu: 88292
Waga z opakowaniem: 4,2 kg
O połowę lżejsze od tradycyjnych podłoży, znakomicie magazynujące i oddające roślinom wodę, bogate w składniki pokarmowe. pH: 5,6.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Nowość - Uniwersalne podłoże Super Lekkie na Balkon to mieszanka dostosowana do potrzeb większości gatunków roślin uprawianych na balkonach, tarasach – w donicach i skrzynkach. Doskonałe do uprawy kwiatów, takich jak popularne pelargonie, surfinie czy begonie, ale także do coraz chętniej uprawianych na balkonach ziół, krzewów owocowych (np. truskawki) czy warzyw (pomidory koktajlowe, papryka itp.).

Podłoże COMPO ma luźną, przewiewną strukturę dzięki zawartości perlitu, a jednocześnie, dzięki zawartości absorbera Aqua Depot, znakomicie magazynuje wodę – oznacza to mniejsze ryzyko przesuszenia roślin nawet w upalne dni i rzadsze podlewanie. Podłoże zawiera dodatek nawozu mineralnego, uwalnianego stopniowo i wystarczającego na 12 tygodni dokarmiania roślin. Agrosil, aktywator korzeni, stymuluje rozwój mocnego, wydajnego systemu korzeniowego, co przekłada się na lepszą przyswajalność składników pokarmowych, a tym samym optymalny wzrost i rozwój części nadziemnej roślin.

Zaletą Uniwersalnego podłoża Super Lekkiego na Balkon jest jego waga – o połowę mniejsza niż tradycyjnych podłoży, co nie tylko ułatwia sadzenie roślin, ale również ich przestawianie czy przenoszenie. Podłoże dostępne w kompaktowym opakowaniu, wyposażonym w uchwyt do przenoszenia.

Specyfikacja:
skład
: torf wysoki, perlit, węglan wapnia, nawóz mineralny NPK, środek zwiększający pojemność wodną Aqua Depot, nawóz fosforowy z krzemem
pH podłoża: 5,6
opakowanie: 25 l

Opinie

24.06.2017
Opinia potwierdzona zakupem

Faktycznie jest rewelacyjnie lekkie. Rośliny dopiero od kilkunastu dni mam w nim zasadzone więc na rezultaty trzeba piczekać. Opakowanie niezwykle wygodne. Dostawa błyskawiczna 😃

23.03.2018
Opinia potwierdzona zakupem

Znakomite podłoźe szczególnie do duźych skrzynek balkonowych. Ponownie je kupiłam ponieważ genialnie sprawdziło się w poprzednim sezonie.

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}