AGRO-NOVA Agrowłóknina czarna ściółkująca 3,2mx20m

Zobacz opinie
Marka: Agrimpex
Kod produktu: 86016
Waga z opakowaniem: 3,25 kg
Doskonała i sprawdzona agrowłóknina ściółkująca, zabezpieczająca przed rozwojem chwastów i poprawiająca warunki rozwoju roślin.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Agrowłóknina ściółkujaca AGRO-NOVA przeciwdziała rozwojowi chwastów, przepuszcza wodę i powietrze, co czyni ją idealną do zastosowań w rolnictwie, warzywnictwie, ogrodnictwie, kwiaciarstwie, uprawach szklarniowych, szkółkarstwie, do osłony roślin uprawnych oraz wyściółek przeciw chwastom.
Skutecznie eliminuje rozwój chwastów bez uciekania się do stosowania herbicydów, znacząco poprawia warunki rozwoju roślin, zwiększa odporność na choroby, chroni glebę przed utratą wody wskutek parowania. Jest przepuszczalna dla wody, dzięki czemu nie dochodzi do braków wody dla roślin uprawowych. Zwiększa temperaturę gleby, dzięki czemu system korzeniowy roślin znacznie lepiej się rozwija, wpływając na ogólną kondycję roślin - przyspiesza i poprawia wzrost roślin.
 
Wymiary:
- szerokość - 3,2 metra,
- długość - 20 metrów.

Opinie

21.07.2017
Opinia potwierdzona zakupem

Spodziewałem się trochę grubszej, ale tak duży arkusz można spokojnie składać wielowarstwowo. Mam nadzieję, że się sprawdzi :)

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}