ZIEMOVIT Nawóz płynny do roślin zielonych 0,5l

Dodaj opinie
Marka: CIECH Sarzyna
Kod produktu: 23299
Waga z opakowaniem: 0,6 kg
Stymuluje rośliny do wzrostu, zapewniając ich liściom intensywny kolor. Wszystkie składniki są całkowicie rozpuszczalne w wodzie.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Ziemovit nawóz płynny do roślin zielonych to niezawodny pomocnik przy pielęgnacji kwiatów balkonowych, tarasowych, ogrodowych czy też tych hodowanych w doniczce na parapecie okiennym w domu. Zawarte w nim niezbędne makro i mikroelementy odżywiają rośliny, nadając ich liściom soczyście zielony kolor, a ponadto wzmacniając ich odporność na rozmaite choroby.

Łatwo przyswajane przez rośliny składniki stymulują rośliny ozdobne uprawiane zarówno w pojemnikach, jak i gruncie do rozwoju wszystko dzięki zawartości azotu, który odpowiada za intensywny wzrost roślin, zdobiących nasz dom i ogród. Miedź, żelazo i cynk są pobierane niezależnie od pH podłoża, dzięki czemu mamy pewność, że nasze rośliny mają optymalne warunki do rozwoju.

Stosowanie

  • Rośliny ogrodowe czy balkonowe nawozimy co 5-8 dni w okresie od marca do października, stosując proporcje 10-15 ml / 2 l wody.
  • W przypadku roślin domowych stosujemy nawóz przez cały rok co 7-10 dni od marca do października oraz co 20-30 dni od listopada do lutego w dawce 10-15 ml / 2 l wody. 

Charakterystyka:
opakowanie: 500 ml
wydajność: 100 l roztworu do podlewania
termin stosowania: cały rok - rośliny domowe, marzec - październik - rośliny ogrodowe
skład: azot(N) całkowity - 8,0; Azot (N) amonowy - 2,0; Azot (N) amidowy - 6,0; pięciotlenek fosforu (P2O5) - 3,0; tlenek potasu (K2O) - 5,0; Bor (B); miedź (Cu); żelazo (Fe); mangan (Mn); cynk (Zn)*
Cu, Fe, Zn są schelatyzowane przez EDTA, co zapewnia ich lepszą przyswajalność. 

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł