ZIEMOVIT Nawóz płynny do roślin kwitnących 0,5l

Dodaj opinie
Marka: CIECH Sarzyna
Kod produktu: 23298
Waga z opakowaniem: 0,6 kg
Wzmacnia rośliny, chroni przed zapadaniem na choroby, a przede wszystkim poprawia kwitnienie. Może być stosowany w domu i ogrodzie.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Ziemovit nawóz płynny do roślin kwitnących to niezawodny pomocnik przy pielęgnacji kwiatów balkonowych, tarasowych, ogrodowych czy też tych hodowanych w doniczce na parapecie okiennym w domu. Zawarte w nim niezbędne makro i mikroelementy odżywiają rośliny, zapewniając ich obfite kwitnienie, a ponadto wzmacniając ich odporność na rozmaite choroby.

Łatwo przyswajane przez rośliny składniki stymulują rośliny ozdobne uprawiane zarówno w pojemnikach, jak i gruncie do zawiązywania większej niż do tej pory liczby kwiatów, które długo się utrzymują, zdobiąc nasz dom i ogród. Miedź, żelazo i cynk są pobierane niezależnie od pH podłoża, dzięki czemu mamy pewność, że nasze rośliny mają optymalne warunki do rozwoju.

Stosowanie

  • Rośliny ogrodowe czy balkonowe nawozimy co 5-8 dni w okresie od marca do października, stosując proporcje 10-15 ml / 2 l wody.
  • W przypadku roślin domowych stosujemy nawóz przez cały rok co 7-10 dni od marca do października oraz co 20-30 dni od listopada do lutego w dawce 10-15 ml / 2 l wody. 

Charakterystyka:
opakowanie: 500 ml
wydajność: 100 l roztworu do podlewania
termin stosowania: cały rok - rośliny domowe, marzec - październik - rośliny ogrodowe
skład: azot(N) całkowity 5,5; azot (N) azotanowy 1,0; azot (N) amidowy 3,9; pięciotlenek fosforu (P2O5) 5,0; tlenek potasu (K2O) 5,0; bor (B); miedź (Cu); żelazo (Fe); mangan (Mn); molibden (Mo); cynk (Zn)*
Cu, Fe, Zn są schelatyzowane przez EDTA, co zapewnia ich lepszą przyswajalność.
 

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}