Nawóz wieloskładnikowy do iglaków 1kg

Zobacz opinie
Marka: Police
Kod produktu: 20735
Waga z opakowaniem: 1 kg
Granulowany, kompleksowy, nawóz nieorganiczny przeznaczony do nawożenia żywopłotów, krzewów ozdobnych i innych roślin iglastych.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Wysokiej jakości granulowany, kompleksowy, nawóz nieorganiczny przeznaczony do nawożenia iglaków, żywopłotów i krzewów ozdobnych. Polecamy do stosowania zarówno na glebach cięższych – gliniastych jak i lżejszych – piaszczystych, żyznych oraz ubogich.

Dawkowanie:
Nawozić od marca do końca września w dawce od 25 do 40 g/m². Pod starsze drzewa i krzewy oraz intensywnie cięte żywopłoty – od 30 do 60g/m². Wyższe dawki należy stosować na glebach uboższych, lżejszych, piaszczystych oraz pod starsze, wyższe rośliny. Można stosować całą dawkę wczesną wiosną lub połowę dawki wiosną (marzec) a drugą połowę np. w okresie cięcia roślin lub później – od lipca do końca września. Nawóz rozsypać równomiernie na powierzchni równej lub do 50% większej od średnicy korony roślin. Po rozsianiu, w miarę możliwości, wymieszać z glebą (zagrabić) i umiarkowanie podlać. Wykonując nowe nasadzenie roślin, na dno wykopanego dołka rozsypać 20-30g nawozu, następnie po wymieszaniu z podłożem oraz obfitym podlaniu wodą, włożyć na odpowiednią głębokość bryłę korzeniową sadzonej rośliny i przysypać ziemią (najlepiej próchniczą), delikatnie ją ugniatając i podlewając.

Skład:
Makroskładniki (%): N- 5, P - 16, K - 24, MgO - 4, S - 4 

 

Opinie

07.05.2017
Opinia potwierdzona zakupem

BARDZO DOBRE NAWOZY[dobrze dobrany skład] POLECAM

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}