Florovit do storczyków 0,5l

Zobacz opinie
Marka: Grupa Inco
Kod produktu: 23051
Waga z opakowaniem: 0,55 kg
Skoncentrowany nawóz w płynie do stosowania doglebowego dla wszystkich odmian storczyków.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Wszystkie rośliny z rodziny storczykowatych mają specyficzne wymagania pod względem zasilania dodatkowymi składnikami pokarmowymi. Są to rośliny bardzo delikatne i ze względu na to, że bardzo łatwo jest je trwale uszkodzić zarówno przez zastosowanie nieodpowiednich nawozów jak i nieodpowiednich ich ilości, należy stosować wyłącznie gotowe nawozy z bezpośrednim przeznaczeniem dla storczyków a przede wszystkim stosować się do zaleceń użycia podanych przez producenta.

FLOROVIT do storczyków to zbilansowany koncentrat nawozu w płynie, przeznaczony dla wszystkich gatunków roślin z rodziny storczykowatych. Regularne stosowanie przyspiesza rozwój liści i pąków kwiatowych, zwiększa intensywność wybarwienia, zapewnia długie i obfite kwitnienie oraz stymuluje ponowne zakwitanie.

 

WSKAZÓWKA: 

Wszystkie rośliny z rodziny storczykowatych mają mięsiste korzenie. Większość z nich to rośliny gruntowe, ale niektóre z nich są roślinami nadrzewnymi (epifitami). 

Pielęgnowanie storczyków bywa dość skomplikowane - storczyki nie lubią bezpośredniego nasłonecznienia, należy utrzymywać stałą wilgotność podłoża ale ze względu na niebezpieczeństwo gnicia rośliny nawadniać należy z podstawki. Lubią glebę pulchną i lekką ale nie przenawożoną. Do zraszania należy używać miękkiej wody, najlepiej gotowych i łatwych w użyciu mgiełek dla storczyków.

Opinie

23.05.2016

Jest dobry. szczelne opakowanie. Dobrze zapakowana przesyłka. Zielonkawy kolor, - to dla mnie plus, bo widzę, czy w wodzie którą wlewam do kwiatka jest nawóz czy nie.

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł