Kultywator Ergo Line 42-004

Dodaj opinie
Marka: Cellfast
Kod produktu: 62168
Waga z opakowaniem: 0,2 kg
Pazurki ogrodnicze wykonane ze stali nierdzewnej. Łagodnie zakończone zęby są bezpieczne dla roślin.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Wygodny kultywator z linii Ergo Line marki Cellfast to narzędzie niewielkich rozmiarów, które ułatwi spulchnianie i napowietrzanie ziemi oraz przygotowywanie jej pod wysiew nasion na niewielkich warzywnikach czy rabatkach. Będzie niezastąpione również w kolejnych etapach uprawy - pazurki ogrodnicze pomogą nam w łatwy sposób pozbyć się chwastów o niewielkim systemie korzeniowym. 

Głowica kultyuwatora została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a budowa pazurków zapobiega uszkodzeniu roślin podczas pracy. Spulchnianie gleby czy inne prace przebiegają niezwykle gładko, dzięki specjalnej rączce typu Safetouch. Wykonana jest z tworzywa przyjemnego w dotyku, które zapobiega dodatkowo wyślizgiwaniu się narzędzia z dłoni podczas pracy. Dodatkowym udogodnieniem jest również podparcie na kciuk, które maksymalnie podnosi komofort użytkowania.

Dzięki otworowi w uchwycie, kultywator wygodnie powiesimy na haczyku w garażu lub domku narzędziowym, dzięki czemu już zawsze będzie w zasięgu ręki. 

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}