Skrzynia ogrodowa ławka Glenwood brązowa

Dodaj opinie
Marka: Keter
Kod produktu: 85691
Waga z opakowaniem: 14,8 kg
RATY OD: 300 zł
Bardzo pojemna skrzynia przydatna w każdym ogrodzie i na tarasie. Tworzywo sztuczne w kolorze brązowym.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Bardzo pojemna i praktyczna skrzynia GLENWOOD z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, mierząca aż 390 litrów pojemności. Plastik stylizowany na drewno jest bardzo estetyczny, a przy tym znacznie trwalszy od naturalnych materiałów. Nie wymaga lakierowania, impregnacji czy malowania, a przede wszystkim nie pozostawia drzazg.

Skrzynia ogrodowa rozwiązuje problem przechowywania poduszek do mebli ogrodowych w suchym i bezpiecznym miejscu, dziecięcych zabawek poza zasięgiem zwierząt oraz wszelkich innych ogrodowych przyborów. Wygodnie się ją otwiera dzięki automatycznemu systemowi podnoszenia wieka, a bezpieczeństwo zawartości można zapewnić zamykając pojemnik na kłódkę dzięki specjalnemu zamkowi. Przenoszenie samej skrzyni ułatwiają umieszczone na jej bokach wygodne uchwyty.

Materiał, z którego została wykonana skrzynia GLENWOOD jest w 100% wodoodporny, wyróżnia się też dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, niskie temperatury i promienie UV. Może więc być przechowywana na zewnątrz przez cały rok.

Skrzynia z powodzeniem może zastąpić również siedzisko dla dwóch osób, gdy urządzamy ogrodowe spotkanie w większym gronie. Maksymalne obciążenie skrzyni to 240 kg, natomiast ładowność jej wnętrza to 50 kg.

Specyfikacja:
kolor: brązowy
szerokość: 65 cm
długość: 128 cm
wysokość: 61 cm
pojemność: 390 litrów

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł