Grill Kociołek z popielnikiem MG408

Dodaj opinie
Kod produktu: 88065
Waga z opakowaniem: 14,8 kg
RATY OD: 300 zł
Grill wraz z pokrywą umocowaną na zawiasie pozwoli przygotować pyszne potrawy. Praktyczny popielnik z uchwytem ułatwia sprzątanie.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Stabilny i elegancki grill typu kociołek doskonale sprawdzi się podczas przyjęć w ogrodzie lub na działce. Dzięki praktycznej pokrywie przygotowywane dania szybciej stają się miękkie. Połączenie tradycyjnego kształtu oraz praktycznych rozwiązań sprawia, że grillowanie jest jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze. Standardowe wyposażenie wzbogacono bowiem o popielnik, termometr oraz dolną półkę. Obsługę grilla ułatwia również pokrywa z zawiasami oraz praktyczną blokadą.

Ruszt o średnicy 53 cm pozwoli przygotować dużą ilość mięsa, warzyw czy innych grillowanych potraw dla uczestników przyjęcia w ogrodzie. Popielnik wraz z wygodnym uchwytem umożliwia szybkie sprzątanie grilla i na pewno zadowoli miłośników porządku. Możliwość regulacji dopływu powietrza oraz termometr w stalowej pokrywie pomaga kontrolować temperaturę i przygotować dzięki temu przepyszne potrawy.

Kółka transportowe ułatwiają przestawianie grilla z miejsca na miejsce, natomiast praktyczna półka jest doskonałym miejscem do przechowywania narzędzi do grillowania, talerzyków bądź innych niezbędnych akcesoriów.

Specyfikacja:
materiał:
misa i pokrywa - stal
średnica: 53 cm
wysokość: 93 cm
waga: 13,5 kg
wyposażenie: termometr, dolna półka, 2 kółka, popielnik, pokrywa

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł