Zestaw Profi Evo mop, wiadro, wyciskacz 55077

Dodaj opinie
Marka: Leifheit
Kod produktu: 81142
Waga z opakowaniem: 3,9 kg
RATY OD: 300 zł
Zestaw Profi Evo to gwarancja sukcesu w domowych porządkach. Duży mop, wygodne odciskanie i system CLICK.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Wyjątkowy zestaw pomocny w domowych porządkach Profi Evo firmy Leifheit składa się z funkcjonalnego mopa, poręcznego wiadra oraz wytrzymałego systemu wyciskającego.

Wiadro w kolorze morskiej zieleni o pojemności 8 litrów, podobnie jak inne elementy zestawu zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów. Komfortowy mop Profi ułatwia dokładne sprzątanie podłóg wykonanych z różnego rodzaju materiałów, a także schodów, parkietów i tarasów. Mop został wyposażony w system CLICK, dzięki któremu również inne narzędzia firmy Leifheit można szybko i wygodnie połączyć z kijem. Dodatkową zaletą mopa jest giętki przegub łączący końcówkę z trzonkiem, z możliwością obrotu o 360 stopni. Dzięki temu ułatwione jest sprzątanie miejsc trudno dostępnych, położonych wyżej lub pod meblami.

W zestawie znajduje się nakładka na mopa Micro Duo, złożona z dwóch rodzajów włókien, dzięki czemu przystosowana jest do mycia różnych powierzchni. Przystosowana do wielokrotnego użytku, może być prana w pralce w temperaturze 60 stopni. Nakładkę zdejmuje się z końcówki mopa również bez dotykania rękoma - wystarczy przycisnąć stopą odpowiedni punkt. Długość 42 cm i szerokość 17 cm pozwalają w szybki i komfortowy sposób uprzątnąć nawet całe mieszkanie!

System wyżymający Profi to natomiast szybkie i bezproblemowe odciskanie z mopa nadmiaru wilgoci bez potrzeby moczenia rąk. Po wypłukaniu mopa kilkoma zanurzeniami w wiadrze, umieszcza się go w wyżymarce i stopą dociska jej górną część. Dzięki temu na żadnym etapie sprzątania nie musimy się schylać! System odciskania wykonany jest z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, dlatego cechuje się długą trwałością i odpornością na pęknięcia. Nakładkę odciskającą można również bez problemu zdjąć, aby wylać brudną wodę.

Produkt pochodzi od renomowanej firmy Leifheit, której produkty cieszą się już ugruntowaną pozycją wśród wyposażenia służącego utrzymaniu czystości.


Specyfikacja:
kod producenta: 55077
pojemność wiadra Profi : 8 l
mop Profi
długość mopa 42 cm
system odwirowujący

Gwarancja producenta 3 lata

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}