Zestaw CLEAN TWIST System XL kółka+myjka 52049

Dodaj opinie
Marka: Leifheit
Kod produktu: 81274
Waga z opakowaniem: 3,25 kg
Wygodny w użytkowaniu zestaw mopa, wiadra z kółkami i systemu odwirowującego. GRATIS myjka do płytek i wanny Flexi!

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Zestaw Clean Twist XL z kółkami firmy Leifheit składa się z funkcjonalnego mopa, poręcznego wiadra z kółkami i systemu odwirowującego. GRATIS myjka do płytek i wanny!

Zestaw ten to połączenie doskonałego czyszczenia, jakie zapewniają płaskie mopy oraz łatwości jego odwirowania, jak w przypadku okrągłych mopów. W zestawie z pojemnym, bo 20-litrowym wiadrem, otrzymujemy bowiem praktyczny system odwirowania. Dzięki kółkom nie musimy już dźwigać wiadra, ale pojedzie ono za nami wszędzie tam, gdzie jest potrzebne. Mop Clean Twist dzięki temu rekomendowany jest zwłaszcza do delikatnych powierzchni, paneli i parkietów, które należy myć niemal suchym mopem.

W zestawie znajduje się nakładka na mopa Extra Soft, przystosowana właśnie do mycia delikatnych powierzchni. Nakładkę zdejmuje się z końcówki mopa również bez dotykania rękoma - wystarczy przycisnąć stopą odpowiedni punkt. Długość 42 cm pozwala w szybki i komfortowy sposób sprzątnąć nawet całe mieszkanie!

Dodatkowo zestaw zawiera myjkę do płytek i wanny Flexi. Myjka firmy Leifheit to wielozadaniowe urządzenie, które pomoże Ci przy porządkach w łazience i nie tylko! Wyposażona została w miękką nakładkę myjącą, którą dokładnie wyczyścimy kafelki, brzegi wanny czy drzwi kabiny prysznicowej. Jej użycie zapobiega powstawaniu zacieków oraz ułatwia mycie bardzo jasnych płytek.
 


 

Specyfikacja:

kod producenta: 52049
pojemność wiadra: 20 l
długość mopa: 42 cm
system odwirowujący
nakładka na mopa Extra Soft
myjka do płytek i wanny Flexi 41701 GRATIS!

 

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}