Zestaw do mycia okien i łazienki 52008

Dodaj opinie
Marka: Leifheit
Kod produktu: 81287
Waga z opakowaniem: 1,4 kg
Niezwykle praktyczny zestaw zawiera: pojemnik Combi Box, ręczną myjkę 3 w 1, myjkę do płytek i wanny Flexi.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Praktyczny zestaw do mycia okien i łazienki niezbędny w każdym domu. Zestaw 52008 Firmy Leifheit zawiera bardzo użyteczną myjkę do szyb 3 w 1, myjkę do płytek i wanny Flexi oraz pojemnik Combi Box, który ułatwi sprzątanie.

Dzięki myjce 3 w 1 szybko i bez smug umyjesz wszystkie okna! Myjka o szerokości 28 cm zapewnia dużą powierzchnię mycia nie tylko szyb, ale też ram okiennych. Pełni dodatkowo funkcję ściągaczki wody - przydatna jest więc nie tylko przy myciu okien. Wyposażona jest w trwałą nakładkę z mikrofibry, która doskonale zbiera brud i wilgoć. W przypadku zabrudzenia można nakładkę zdjąć i wyprać w pralce w temperaturze 60 stopni. W trzonku narzędzia, umieszczono system CLICK, co sprawia że można szybko połączyć je z dowolnym drążkiem firmy Leifheit i wygodnie umyć wyższe partie okien. Ruchomy przegub myjki podwyższa komfort pracy - w ten sposób możesz czyścić powierzchnię pod dowolnym kątem.

Myjka do płytek i wanny Flexi firmy Leifheit to wielozadaniowe urządzenie, które pomoże przy porządkach w łazience i nie tylko! Szerokie na 20 cm narzędzie wyposażone zostało w miękką nakładkę myjącą, którą dokładnie wyczyścimy kafelki, brzegi wanny czy drzwi kabiny prysznicowej. System CLICK znajdujący się w uchwycie umożliwia założenie myjki na kij od np. mopa firmy Leifheit, dzięki czemu łatwiej myć wyżej położone płytki. Nakładka o specjalnym półkolistym kształcie, ułatwiającym czyszczenie trudno dostępnych miejsc wokół baterii lub kranów, może być wyprana w pralce w temperaturze 60 stopni.

Niezwykle praktyczne wiadro usprawni mycie okien czy łazienki. Dwukomorowy pojemnik Combi Box może być w połowie wypełniony wodą z detergentem. Druga komora służyć będzie jako pojemnik na niezbędne myjki czy ściereczki. Uchwyt pomiędzy komorami ułatwia przenoszenie akcesoriów.

Specyfikacja:

kod producenta: 52008
zestaw zawiera: pojemnik Combi Box 52001, ręczną myjkę do szyb 3 w 1 51320, myjkę do płytek i natrysków Flexi 41701

Gwarancja producenta 3 lata! 

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł