Zestaw Clean Twist System M kółka 52050

Dodaj opinie
Marka: Leifheit
Kod produktu: 81144
Waga z opakowaniem: 3,15 kg
Wygodny w użytkowaniu zestaw mopa, wiadra i systemu odwirowującego. Kółka ułatwiają transport wiadra.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Zestaw Clean Twist M firmy Leifheit składa się z funkcjonalnego mopa, poręcznego wiadra wyposażonego w obrotowe kółka oraz wytrzymałego systemu odwirowującego.

Zestaw ten to połączenie doskonałego czyszczenia, jakie zapewniają płaskie mopy oraz łatwości jego odwirowana, jak w przypadku okrągłych mopów. W zestawie z pojemnym, bo 20-litrowym wiadrem, otrzymujemy bowiem praktyczny system odwirowania. Dzięki niemu nakładka mopa zostaje wyżęta w równie dokładny sposób, co przy ręcznym wyciskaniu. Mop Clean Twist dzięki temu rekomendowany jest zwłaszcza do delikatnych powierzchni, paneli i parkietów, które należy myć niemal suchym mopem. System ręcznego odwirowania jest prosty i wygodny w obsłudze, wyposażony jest również w system wstrzymania rotacji. 

Kółka umożliwają jak najbardziej elastyczne przemieszczanie wiadra, dzieki mozliwości obracania się o 360°. W ten sposób nie musimy już dźwigać wiadra, ale pojedzie ono za nami wszędzie tam, gdzie jest potrzebne. 

Komfortowy mop ułatwia dokładne sprzątanie podłóg wykonanych z różnego rodzaju materiałów, a także schodów, parkietów i tarasów. Mop został wyposażony w system CLICK, dzięki któremu również inne akcesoria firmy Leifheit można szybko i wygodnie połączyć z kijem. Dodatkową zaletą mopa jest giętki przegub łączący końcówkę z trzonkiem, z możliwością obrotu o 360 stopni. Dzięki temu ułatwione jest sprzątanie miejsc trudno dostępnych, położonych wyżej lub pod meblami.

W zestawie znajduje się nakładka na mopa Extra Soft, przystosowana właśnie do mycia delikatnych powierzchni. Nakładka przeznaczona jest do wielokrotnego użytku, może być prana w pralce w temperaturze 60 stopni. Nakładkę zdejmuje się z końcówki mopa również bez dotykania rękoma - wystarczy przycisnąć stopą odpowiedni punkt. Długość 33 cm pozwala w szybki i komfortowy sposób uprzątnąć nawet całe mieszkanie!

Specyfikacja:
kod producenta: 52050
wiadro z kółkami obracanymi o 360°
pojemność wiadra: 20 l
mop Clean Twist extra soft M
długość mopa 33 cm
system odwirowujący

Gwarancja producenta 3 lata

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}