Szczotka Xtra Clean Collect Plus 30 cm 45003

Dodaj opinie
Marka: Leifheit
Kod produktu: 81596
Waga z opakowaniem: 0,3 kg
Zaprojektowana specjalnie do zamiatania podłogi z płytek, kamienia i PCV, bez wzbijania kurzu i “gubienia” zebranego brudu.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Specjalny, półokrągły kształt szczotki Xtra Clean Collect Plus ma zagwarantować dokładne zebranie kurzu, wilgotnego brudu, okruchów, piasku, włosów czy zwierzęcej sierści z podłogi wyłożonej płytkami lub wykładziną PCV, gresem lub kamieniem. Dzięki takiej konstrukcji cały brud ma się trzymać środkowej części szczotki i zapobiegać rozgarnianiu go na boki. Precyzję sprzątania podnosi włosie osadzone w kształcie litery X, otoczone elastycznym włosiem z tworzywa sztucznego, dzięki któremu szczotka dociera do każdej szczeliny w podłodze.


Aby ułatwić sprzątanie, drążek mocuje się do szczotki ukośnie, dzięki czemu szczotka znakomicie przylega do podłogi i nie wymaga przechylania przy zamiataniu, a to zwiększa i skuteczność sprzątania, i wygodę sprzątającego.


Kolejną zaletą szczotki do parkietów Xtra Clean Collect Plus jest wyposażenie jej w nakładkę chroniącą meble w sprzątanych pomieszczeniach przed uszkodzeniami.


Do szczotki, dzięki systemowi mocowania Easy Click, pasują wszystkie drążki marki Leifheit, do wyboru - teleskopowe lub o stałej długości, drewniane lub z tworzywa sztucznego.


Specyfikacja:
kod producenta: 45003
włosie X
włosie z włókna z tworzywa sztucznego
przeznaczenie:
płytek, kamienia, PCV
miękka nakładka chroniąca meble
pasuje do wszystkich drążków Leifheit z systemem Click

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}