Saszetki antyodorowe do pojemników na śmieci 4szt.

Dodaj opinie
Marka: bioExpert
Kod produktu: 16999
Waga z opakowaniem: 0,15 kg
4 saszetki eliminujące przykry zapach w pojemnikach na śmieci w domu, a także w kontenerach zewnętrznych. Produkt biologiczny!

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Zastanawiasz się jak zlikwidować nieprzyjemne zapachy unoszące się z koszy na śmieci? Saszetki antyodorowe do pojemników na odpady firmy bioExpert® to pierwszy w Polsce biologiczny środek usuwający przykry odór z kontenerów! W opakowaniu znajdują się 4 saszetki o wadze 20 g.

Saszetki antyodorowe mogą być używane w gospodarstwie domowym aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, jaki produkują śmieci, znajdujące się w koszu w kuchni czy w toalecie. Preparat umieszczany może być także w zewnętrznych koszach na odpady stałe - dzięki temu przykry zapach nie zakłóci odpoczynku w ogrodzie. Saszetki z powodzeniem mogą być użytkowane przez właścicieli restauracji czy stołówek. Środek usunie także zapach z kontenerów i pojemników na odpadki sanitarne. Saszetki uporają się z przykrą wonią m.in. uryny, resztek jedzenia, zjełczałego tłuszczu, czy zużytych pieluch.

W skład saszetek, które odpowiedzialne są za usuwanie zapachów wchodzą aktywne bakterie. Dzięki specjalnie dobranym składnikom, działanie preparatu przebiega w 2 etapach. Początkowo, niemniej niż 10 miliardów mikroorganizmów skutecznie rozbija cząsteczki zapachów, eliminując tym samym przykry zapach. Nośnik (zeolit) nie tylko absorbuje nieprzyjemną woń, ale też pochłania wilgoć. Ponadto, saszetki pozostawiają w pobliżu pojemnika na śmieci wrażenie świeżości - preparat zawiera naturalne olejki eteryczne o przyjemnym zapachu jodły, który rozsiewany jest w obrębie kosza.

Naturalny preparat działa szybko i jest ekologiczny - saszetki są bezpieczne dla ludzi, zwierząt, a także środowiska! Stosowanie saszetek jest niezwykle wygodne - wystarczy umieścić jedną z nich w pojemniku lub kontenerze na śmieci, a po pewnym czasie unikalna substancja w niej zawarta sprawi, że nieprzyjemny zapach zniknie. Saszetki antyodorowe są nie tylko skuteczne, ale też wydajne - 1 saszetka eliminuje zapach w pojemniku o pojemności 50 litrów, jednak wymiana preparatu powinna odbywać się w zależności od intensywności przykrego zapachu.


Specyfikacja

marka bioExpert
ilość 4 saszetki
stosowanie 1 saszetka na pojemnik o objętości 50 l
skład mikroorganizmy - Bacillus spp (liczba bakterii -5 x 108 cfu/gram), nośnik – zeolit (>90%), zapach jodły (<1%)

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}