Kosz na śmieci Ecotrio Plastik

Dodaj opinie
Marka: Meliconi
Kod produktu: 81532
Waga z opakowaniem: 1,5 kg
Kosz do segregacji odpadów plastikowych o pojemności 14 l. System otwierania pokrywy za pomocą pedała + plastikowe wiaderko.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Kosz na śmieci Ecotrio Plastik z oferty włoskiej firmy Meliconi to sposób na usprawnienie segregacji odpadów w domu, szkole czy też biurze. Żółty nadruk usprawni segregację plastikowych odpadów, zminimalizuje ryzyko pomyłki, a ponadto pomoże promować ekologiczne zasady w każdym domu. Oznaczenia nadrukowano laserowo, dzięki czemu nie ma obawy o ich zniszczenie podczas użytkowania.

Kosz do segregowania śmieci o pojemności 14 l wykonano z lekkiej, ale odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali, której połysk nadaje całości elegancji i szyku. Pozostałe elementy: przycisk do otwierania pokrywy nogą oraz wewnętrzne wiaderko ułatwiające opróżnianie kosza, wykonano z wysokiej jakości plastiku.

Zestawione ze sobą kosze na śmieci z linii Ecotrio, dostępne w portfolio Meliconi, będą tworzyły zgrane “trio” do segregowania odpadów. W naszym sklepie internetowym możesz kupić również kosz na odpady Ecotrio Makulatura i Ecotrio Szkło. Wszystkie pojemniki na śmieci z linii Ecotrio możemy ze sobą połączyć za pomocą specjalnych klipsów, tworząc w ten sposób zgrabną, składającą się z 3 modułów całość. 

Specyfikacja:
wysokość
: 40 cm
średnica: 25 cm
pojemność: 14 l
waga: 2 kg
materiał: tworzywo sztuczne / stal matowa

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}