BIO BŁYSK Odkamieniacz biologiczny do WC 4 szt.

Dodaj opinie
Marka: bioExpert
Kod produktu: 17008
Waga z opakowaniem: 0,25 kg
Pierwszy w Polsce ekologiczny środek do czyszczenia sanitariów. Wspomaga pracę szamb, oczyszczalni i czyści toaletę na BŁYSK!

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Kamień i przebarwienia to częste problemy dotyczące urządzeń sanitarnych. Stosując skuteczny preparat do muszli toaletowej BIO BŁYSK z łatwością uporasz się z brudem i osadem w WC! Produkt firmy bioExpert® to pierwszy w Polsce naturalny i ekologiczny środek, zastępujący tradycyjne chemikalia.

BIO BŁYSK, preparat biologiczny w postaci 4 rozpuszczalnych saszetek, stosuje się do utrzymania czystości nie tylko muszli toaletowych, pisuarów, brodzików, wanien i urządzeń sanitarnychProdukt, dzięki swoim właściwościom rozpuszczalnym, rozwiązuje takie problemy jak niedrożność kanalizacyjna, dlatego polecany jest szczególnie posiadaczom przydomowych oczyszczalni i szamb! Skuteczny środek usuwa nie tylko kamień czy przebarwienia, ale też złogi mineralne i wapienne, powstające na różnych urządzeniach sanitarnych. Dodatkowo, środek BIO BŁYSK eliminuje przykre zapachy, pochodzące z toalet. 

BIO BŁYSK dzięki naturalnym składnikom nie niszczy flory bakteryjnej - wręcz przeciwnie, wspomaga działanie mikroorganizmów w odróżnieniu od klasycznych środków chemicznych stosowanych do czyszczenia toalet. Specjalny skład preparatu, zawierającego m.in. szczepy bakterii saprofitycznych, enzymów, a także kwasu cytrynowego jest gwarancją bezpieczeństwa - środek jest nieszkodliwy dla ludzi i środowiska.

Saszetki są wyjątkowo proste w użyciu - wystarczy zostawić na noc jedną z nich w muszli, albo w wannie z dodatkiem wody, a następnego dnia umyć i spłukać. Preparat stosowany powinien być co najmniej raz w tygodniu, jednak czestotliwość stosowania powinna być uzależniona od stopnia zabrudzenia sanitariów.

Środek o niebieskiej barwie i przyjemnym zapachu z powodzeniem zastąpi dostępne na rynku detergenty i środki chemiczne! Idealny dla posiadaczy przydomowych oczyszczalni. Ze środkiem fimy bioExpert® wyczyścisz toaletę i inne urządzenia sanitarne na BŁYSK!

Specyfikacja

marka bioExpert®
ilość 4 saszetki
przeznaczenie muszle WC, wanny, brodziki, szamba i przydomowe oczyszczalnie

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}