Straż pożarna na kabel Fire Patrol 371-9000

Dodaj opinie
Marka: Dickie Toys
Kod produktu: 88812
Waga z opakowaniem: 2 kg
Wóz Strażacki Fire Patrol Dickie Toys jest wzorowany na pojeździe marki MAN.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Wóz Dickie Toys Strażacki Fire Patrol jest wzorowany na pojeździe marki MAN i wygląda niezwykle realistycznie. Zabawka mierzy aż 50 cm długości. Ciekawym wyróżnikiem tego modelu jest możliwość zarządzania funkcjami pojazdu za pośrednictwem pilota, który kabelkiem połączony jest z autem. Sterowanie jest możliwe do jazdy w prawo, lewo, do przodu i tyłu. Auto w trakcie akcji może sygnalizować swoją misję efektami audio i świetlnymi. 

Wóz posiada platformę na wysięgniku, która usprawnia wykonywanie akcji ratowniczej, także w wyższych budynkach. Po bokach ma otwierane schowki oraz rozkładane podpórki, które stabilizują pojazd gdy wysięgnik jest rozłożony. Co więcej w zestawie znajduje się zbiornik na wodę, która za pomocą pompy i strażackiej sikawki może lecieć na wybrany obiekt. Te ruchome elementy zapewniają wielogodzinną zabawę, uzależnioną od kreatywności malucha. Do zabawy dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Pojazd wymaga zasilania bateriami (4 x 1,5V R6). Baterie testowe są załączone do zestawu.

Dickie Toys to niemiecka marka producenta zabawek z ponad 40-letnim doświadczeniem, sprzedającym swoje produkty w ponad 60 krajach. Wie jak zachęcić dzieci w każdym wieku do wielu inspirujących zabaw. Już najmłodsi mogą odkrywać i testować różne formy zabawy - od pojazdów mechanicznych aż po elektronikę. W każdym wieku możesz zanurzyć się w  świecie łodzi podwodnych, helikopterów, torów wyścigowych. 


Specyfikacja

Marka: Dickie Toys
Zasilanie: baterie 4 x 1,5V R6
Wymiary opakowania: 59 x 25 x 13 cm 
Przeznaczenie: 3+

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}