Stolik edukacyjny Hobby

Dodaj opinie
Marka: Chicco
Kod produktu: 88177
Waga z opakowaniem: 2,15 kg
Edukacyjny stolik łączy w sobie aż 4 zabawy! Mały ogrodnik, szef kuchni, artysta, muzyk - którą zabawę pokocha Twoje dziecko?

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Dzieci uwielbiają wcielać się w rolę rodziców. To dla nich nie tylko wspaniała zabawa, ale również sposób na poznawanie świata i rozwój. Kolorowy stolik edukacyjny Hobby marki Chicco łączy w sobie aż 4 zajmujące i rozwijające maluchy formy aktywności! Zarówno manualne, jak i dźwiękowe elementy (aż 53 melodie i zadania!) przybliżają maluchom 4 pasje - ogrodnictwo, gotowanie, rysowanie, a także grę na instrumentach. Dźwięki i piosenki w języku polskim i angielskim to świetny sposób na poznawanie nowych słów. 

Jeden stolik - 4 formy zabawy!
  • Mały Ogrodnik - gdy maluch naciśnie obrazki warzyw, usłyszy ich nazwy, a także pozna ich kolory, a dodatkowo posłucha wesołych melodii!
  • Szef Kuchni - ta część stolika pozwoli maluchom zapoznać się z tajnikami sztuki gotowania. Po przekręcaniu gałki dziecko usłuszy dźwięk gotowania, a także wesołe piosenki. Zabawę urozmaicą dodatkowe elementy: buteleczka na sól, pieprz i oliwę.
  • Mały Artysta - tablica do rysowania pozwala tworzyć piękne obrazki, które jednym ruchem ręki możemy wymazać, aby stworzyć kolejne dzieło. I tak w kółko...
  • Mały Muzyk - tutaj każdy młody artysta może szlifować swój talent muzyczny. Gra na małym pianinku to świetna zabawa, a dodatkowa książeczka z możliwością przewracania stron pozwala nie tylko rozwijać zdolności manualne, ale poznawać również nazwy przeróżnych instrumentów!
Specyfikacja:
wiek: 
12 miesięcy +
zasilanie: 3 x bateria AA (baterie testowe w zestawie)

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}