Gra MONOPOLY WARSZAWA RETRO 24990

Zobacz opinie
Marka: Hasbro
Kod produktu: 86562
Waga z opakowaniem: 1 kg
Przenieś się w czasy, kiedy Warszawa nazywana była Paryżem Północy. Inwestuj w lokale, a także buduj lokale na

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Przenieś się w czasie i zostań inwestorem w Warszawie XX-lecia międzywojennego! Inwestuj rozsądnie, buduj z rozmachem i zostań twardym negocjatorem. Monopoly Warszawa to polska wersja popularnej gry Monopoly, która wciąga w świat handlu nieruchomościami już od 80 lat!

Tylko z Monopoly Warszawa masz niepowtarzalną okazję wziąć udział w grze, podczas której kupić możesz nieruchomości, lokale i dzieła wybitnych architektów, powstałe w okresie międzywojennym w Warszawie. Budując domy i hotele bierzesz udział we współorganizowaniu przestrzeni miejskiej, która w okresie dwudziestolecia międzywojennego przeżywała swój rozwój. Retro kolory planszy, a także grafika w formie mapy Warszawy, pozwala przenieść się do czasu, kiedy stolica Polski nazywana była “Paryżem Północy”.

Plansza Monopoly to zbiór pól, przedstawiających nie tylko majestatyczne biurowce i budowle szkół wyższych, ale także obszarów związanych z transportem. Przemierzaj planszę, decyduj, które miejsce kupić i zdobywaj coraz więcej banknotów. Mierz się z losem i kartami “Szansa”, a także odkrywaj, jaka niespodzianka czeka na odwrocie karty “Kasa Społeczna”.

Przekonaj się sam, czy w Twoich żyłach płynie krew inwestora i zobacz, które lokalizacje Warszawy przyniosą największy zysk! Zapoznaj także swoje dziecko z planszą Monopoly Warszawa - czy znasz lepszy sposób, aby zainteresować swoją pociechę historią?
 

Specyfikacja

kod producenta 24990
wiek  8 lat+
zestaw
  • plansza
  • 6 pionków
  • 28 kart "Tytuł Własności"
  • 16 kart "Szansa"
  • 16 kart "Kasa Społeczna"
  • banknoty Monopoly
  • 32 domki
  • 12 hoteli
  • kostki do gry
  • instrukcja (zasady gry)
   

Opinie

09.06.2016
Opinia potwierdzona zakupem

Zamówiłam grę Monopoly w poniedziałek , a w środę juz była u mnie paczka. To był prezent na Dzien Mamy i bardzo zależało mi na czasie, tak więc super się spisaliscie :)

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}