Konewka automatyczna 01265-20

Zobacz opinie
Marka: Gardena
Kod produktu: 62189
Waga z opakowaniem: 2,15 kg
RATY OD: 300 zł
Automatyczny system nawadniania do zasilania nawet 36 roślin doniczkowych.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Osobom, które często przebywają poza domem lub wyjeżdżają na urlop polecamy automatyczną konewkę marki Gardena. To świetny zestaw, który zadba o nawodnienie kropelkowe nawet 36 roślin doniczkowych! Oprócz podłączenia i uzupełniania raz na jakiś czas pojemnika z wodą, zestaw nie wymaga obsługi, co z pewnością docenią zapracowane osoby.

Jak działa automatyczna konewka? W zestawie znajduje się pompa, która uruchomiona przez transformator z włącznikiem czasowym, pobiera wodę z pojemnika, a następnie rozprowadza ją do roślin poprzez sieć rozdzielników i przewodów nawadniających. Pompka włączana jest raz dziennie na okres 1 minuty. Co ważne, inteligentny system 3 rozdzielników o różnym wydatku wody uwzględnia różnice w zapotrzebiwaniu roślin na wodę. Każdy rozdzielnik ma 12 wyjść do precyzyjnego dozowania wody - od 15 ml / minutę do 30 ml / minutę. Dzięki temu, po odpowiednim rozmieszczeniu sieci przewodów, możemy uniknąć przelania rośliny lub jej przesuszenia. 

Zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne do natychmiastowego podłączenia. Automatyczna konewka nie wymaga programowania, a heremtycznie zamknięty transformator niskiego napięcia może byś stosowany zarówno w mieszkaniach, jak i na zewnątrz.

W zestawie:
  • transformator z włącznikiem czasowym
  • pompa z filtrem
  • 3 rozdzielniki wody
  • 9 metrów przewodu rozdzielającego
  • 30 metrów przewodu doprowadzającego wodę do roślin
  • 36 szpilek mocujących
  • 20 zamknięć końcówek rozdzielnika

Opinie

26.02.2018
Opinia potwierdzona zakupem

Zgrabny zestaw tylko brak pojemnika na wode i Uwaga podane jest że wydajność to 1,6 L na dobe , a podlewanie raz na dobe (brak innej regulacji jak wybranie wydajności rozdzielacza - są Trzy o różnej wydajności troche brak sterowania Smartfonem :( .

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}