Doniczka narożnik GALA Corner 37cm terakota

Dodaj opinie
Marka: Form-plastic
Kod produktu: 88396
Waga z opakowaniem: 1,4 kg
Znakomite rozwiązanie, pozwalające na uprawę roślin ozdobnych, ziół czy np. truskawek pnących w narożnikach balkonów czy tarasów.

30 dni
na zwrot

Sprawdź koszty
dostawy

Produkt
niedostępny

Zobacz również

Przewiń w lewo
Przewiń w prawo

Opis

Narożna doniczka z serii Gala polskiego producenta, firmy Form-Plastic, jest lekka, łatwa do zamocowania na ścianach, a przy tym utrzymana w klasycznej stylistyce, więc dopasuje się do każdej aranżacji. Jej zaletą jest duża trwałość: odporność na promieniowanie słoneczne, wysoką temperaturę, opady, dlatego z powodzeniem można w niej uprawiać rośliny nawet na niezadaszonych balkonach czy tarasach, przy drzwiach wejściowych do domów itp. – wszędzie tam, gdzie można zainstalować doniczkę narożną.

Doniczka prezentuje się tak, jakby wykonana została z ceramiki, jednak jest znacznie lżejsza, co pozwala na jej jej zawieszanie i zdejmowanie bez wysiłku, nawet gdy jest wypełniona ziemią – ułatwia to znacznie sadzenie i pielęgnację uprawianych w niej roślin. Ozdobnym, ciekawym elementem są poziome tłoczenia wzdłuż ścianek. Tradycyjny kolor terakota pasuje niemal do każdego koloru ścian i świetnie harmonizuje z każdą rośliną ozdobną czy jadalną, uprawianą na zewnatrz.

Specyfikacja:
materiał: tworzywo sztuczne
długość: 37 cm
szerokość: 37 cm
wysokość: 33 cm
kolor: 030 terakota

Opinie

DODAJ NOWĄ OPINIĘ
* Tytuł opinii
* Twoja ocena
* Twoja opinia
* Twój nick
Wyślij

Koszty dostawy

Sposób dostawy Przedpłata Pobranie
Kurier (do 31,5 kg) 15,90 zł 19,90 zł
Kurier (31,5 kg – 50 kg) 48,00 zł 54,00 zł
Kurier (powyżej 50 kg) 95,00 zł 109,00 zł
Odbiór osobisty w siedzibie sklepu (Golub-Dobrzyń)
0 zł
}